השכרה של חדרי משרד בחללי עבודה משותפים הם למעשה סביבת עבודה עכשווית המציעה חדרי עבודה פרטיים בכל גודל ולכל מטרה בגמישות מרבית ובתנאים נוחים ומשתלמים במיוחד, המציעים פרטיות מירבית תוך שיתוף השטחים הציבוריים כגון לובי, חדרי ישיבות, מטבח, פקידות קבלה, וכוללים ניקיון, כיבוד, תחזקה, ארנונה, חשמל, מיזוג (24/7) ועוד. מתחמי עבודה אלו שהוצעו בתחילה רק ליזמים בענפי היי-טק, התפשטו גם לענפים אחרים וזוכים כיום להצלחה ולביקוש גבוהים במיוחד.

One Space - סביבות עבודה שהכל כלול בה
כל שוכר שעובר לעבוד במתחמים אלו נהנה מסביבת עבודה ייצוגית, חסכונית ויעילה ומפנה את עיקר זמנו לפיתוח ושיווק עסקיו ופחות לאדמיניסטרציה, בירוקרטיה וספקי שירותים.

מתחמים העבודה החדשים מתאימים לא רק ליזמים ולחברות היי-טק צעירות אלא גם לחברות בינוניות וקטנות, פרילנסרים, בעלי מקצוע חופשיים וכדו'.

הכול כלול
המשרדים ושטחי העבודה המוצעים במתחמים אלו מגיעים עם ריהוט חדיש, מדפסות, אינטרנט מהיר, חדרי ישיבות מאובזרים ומעוצבים, שירותי כיבוד ועוד הניתנים כחלק מהשירות

בנוסף העבודה במתחמים אלו מאפשרת לכם להיות חלק אינטגרלי מקהילה עסקית וחברתית מבוקשת.

ההתקשרות לשכירת משרד במתחמים אלו הינה גמישה וניתן לשכור משרד, שולחן אישי, שולחן עבודה משותף על בסיס יומי, שבועי, חודשי, רבעוני, חצי שנתי או שנתי, בהתקשרות ישירה וקלה ב- On-Line

One Space - הינה חברת מידע המרכזת עבורכם את כל המידע שאת צריך כדי לקבל את ההחלטה הנכונה והכדאית ביותר לאופי העבודה, בחירת המיקום וגודל המשרדים וכדו'. אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל ללא תשלום, מידע אובייקטיבי, ייעוץ מקצועי, זמינות מתחמים ומחירי שכירות הכי זולים שניתן לקבל בחתמים אלו.

למידע נוסף, תיאום סיור או הצעת מחיר ללא כל התחיבות הקליקו כאן: